Miniony tydzień w gr 4 / Минулого тижня, 4

W minionym tygodniu starszaki odwiedziły po raz pierwszy stadion przy placu na Groblach w ramach zajęć Akademia Przedszkolaka. Grupa wykazała się doskonałą kondycją i umiejętnością przyjaznego współzawodnictwa. W ostatnich dniach rozmawialiśmy o łące i jej mieszkańcach. Dzieci wykonały pracę plastyczno-techniczną, która zawisła w przedszkolnej szatni. Nie zabrakło również doskonalenia poczucia rytmu podczas zajęć z rytmiki.

Минулого тижня люди похилого віку вперше відвідали стадіон на Плац на Гроблач у рамках занять
«Академія дитячого садка».Група показала відмінну кондицію та вміння дружно змагатися.
Останніми днями ми говорили про луг та його мешканців. Діти виготовили художньо-технічні роботи,
які висіли в гардеробі садочка. Під час занять ритмікою також спостерігалося покращення відчуття ритму.