Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości – grupa IV dla całego przedszkola!

Zapraszamy do przeżycia jeszcze raz patriotycznej Uroczystości z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości – 11 listopada!

Występ przygotowały dzieci z grupy IV, zaprezentowały odrobinę historii, swój talent i postawę patriotyczną.

Wraz z pozostałymi przedszkolakami, wychowawcami i Dyrekcją przedszkola wzięły udział w akcji „Szkoła do hymnu” i o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewaliśmy hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

W ten sposób włączając się do społeczności przedszkolnych i szkolnych wspólne świętując kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tym dniu nie zabrakło również symbolicznego gestu w trakcie występu – w stronę naszych podopiecznych pochodzących z Ukrainy.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję RODZICOM dzieci z grupy IV

za wsparcie w związku z wszystkimi przygotowaniami do występu!

wychowawca mgr Dominika Gawlik