Pierwsze dni w Kubusiowym Przedszkolu

Minął pierwszy tydzień września. Nasi najmłodsi Milusińscy powoli przyzwyczajają się do bycia przedszkolakami. Poznają koleżanki i kolegów, bawią się, tańczą przy wesołej muzyce, rysują uczestniczą w wielu zabawach. Chętnie biorą udział w różnych ciekawych zajęciach. Nasze starsze Przedszkolaki umilają sobie czas w przedszkolu spotkaniami z przyjaciółmi,  zabawami  nowymi zabawkami i  odkrywaniem tajemnic naszego przedszkolnego ogrodu, który  dostarcza na co dzień wielu pozytywnych emocji.

Przed naszymi Milusińskimi  kolejne tygodnie wspaniałej zabawy! A  już 20 września będziemy obchodzić Dzień Przedszkolaka 🙂

Cieszymy się, że jesteście z nami i  chcecie uczestniczyć w naszym przedszkolnym życiu.

Joanna Wójcik