Warsztaty dla dzieci w ramach doradztwa zawodowego w przedszkolach “Poznaję, doświadczam, wybieram…- wędrówka po świecie zawodów”

Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasze przedszkole bierze udział w pilotażowym program z zakresu doradztwa zawodowego w przedszkolach „Poznaję, doświadczam, wybieram… – wędrówka po świecie zawodów” realizowanego z inicjatywy Wydziału Edukacji UMK.

Działania rozpoczynamy od udziału dzieci z grupy 3 i z grupy 4 w warsztatach na terenie krakowskich szkół branżowych i technicznych.

Wyjazdy będą w godzinach dopołudniowych lub południowych. Szczegółowe informacje ( m.in. zgoda rodzica na wyjazd dziecka) zostaną podane przez wychowawczynie na prywatne adresy@.

Dzieci na warsztaty pojadą autokarem wynajętym i opłaconym z funduszu Rady Rodziców.

Prezydium Rady Rodziców bardzo dziękuję za sfinansowanie  przejazdu naszym Milusińskim.

Warsztaty będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Z poważaniem,
Joanna Wójcik