DZIEŃ DZIECKA W KUBUSIOWYM PRZEDSZKOLU!

1 czerwca obchodziliśmy w Kubusiowym Przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka!
Z tej właśnie okazji, spotkaliśmy się wszyscy na przedszkolnym tarasie, aby wspólnie i uroczyście rozpocząć świętowanie tego wspaniałego i ważnego dnia.

Dzień ten, rozpoczęliśmy od przywitania się oraz złożenia życzeń tym dużym i małym dzieciom, z okazji ich święta!

PO POWITANIU CZEKAŁO NA DZIECI NAJLEPSZE – WSPÓLNA, BEZTROSKA, WSPANIAŁA ZABAWA!

W ogrodzie przedszkolnym przygotowane było już wiele atrakcji – dmuchany zamek i zjeżdżalnia, kącik zabaw sportowych, by trochę poćwiczyć i wyładować trochę energii, której niektóre dzieci mają nieskończoność…  😉 , były również tańce, gdzie dzieci poruszały się, tańcowały, szalały, skakały w rytm znanych im przebojów muzycznych.

ŚMIECHU I RUCHU BYŁO CO NIEMIARA!

Jedną z atrakcji była także fotobudka, z której każde dziecko uzyskało pamiątkową fotografię, by ten piękny dzień zapamiętać na zawsze…
a na spragnionych i głodnych w kąciku smakosza czekała chłodna, owocowa lemoniada, galaretka i przepyszne gofry… ze świeżymi owocami i konfiturą… mniam!

W tym dniu nasz ogród zmienił się nie do poznania – mienił się kolorami, wszędzie były balony, piękne dekoracje, powiewające kawałki bibuły, dokoła rozbrzmiewała muzyka i gwar wesoło bawiących się dzieci!

To był wyjątkowy dzień, podczas którego słońce nas nie opuszczało (no chyba, że w cieniu… 😉 ),
a pogoda była niezwykle sprzyjająca!

Na koniec imprezy każde dziecko otrzymało okolicznościowy medal, dyplom oraz prezencik!

Serdecznie dziękujemy każdej zaangażowanej osobie za nieocenioną pomoc i wsparcie, a szczególnie Pani Dyrektor, za zorganizowanie tak wspaniałej niespodzianki.

DZIĘKUJEMY!