Grupa IV i kolejne styczniowe dni :)

Styczeń pomimo chłodnej, szarej i zimowej pory roku – mija nam w ciepłej i przyjemnej atmosferze.

Nie tylko w tych ostatnich dniach uczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy, ale przede wszystkim rozmawialiśmy o poważnych i  potrzebnych sprawach.

Emocje i relacje pomiędzy nami, wyznaczanie granic do których każdy z nas ma prawo to fundament niosący ze sobą poczucie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w przedszkolu jak i domu!

Zależy nam aby nasza przedszkolna rodzina przepełniona była dobrą i szczerą więzią, która może nawet przetrwać wiele lat 🙂

Oczywiście w minionym tygodniu rozpoczęliśmy wielkie prace do jednej z najpiękniejszych uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadzia, na które serdecznie zapraszamy

MY dzieci z IV grupy oraz wychowawczynie Pani Dominika i Pani Marta !