Ostatni tydzień kwietnia w grupie 3/Останній тиждень квітня у 3 групі

W ostatnim tygodniu kwietnia dzieci z grupy trzeciej rozmawiały o wiośnie na wsi, o zwierzętach w gospodarstwie wiejskim. Dzieci wiedzą jak nazywają się domy zwierząt i jak nazywają się małe zwierzątka.

В останній тиждень квітня діти третьої групи розповідали про весну на селі, про тварин на фермі.
Діти знають, як називаються будиночки звірів і як звірятка.

Znaleźliśmy też odpowiedź na pytanie co nam daje wieś, a konkretnie zwierzęta i co robi się z mleka. Wykonaliśmy kilka ćwiczeń graficznych, odkodowywaliśmy rysunki według kodu. A gdy tylko pozwoliła nam pogoda spędzaliśmy czas w ogrodzie, obserwując jak przyroda budzi się wiosną do życia oraz bawiąc się i ćwicząc. Bawiliśmy się w kodowanie, te zabawy bardzo nam się podobały. Ostatni tydzień kwietnia spędziliśmy bardzo aktywnie i czekamy już na maj.

Також ми знайшли відповідь на питання, що дає нам село, а точніше тварини, і що робиться з молока.
 Ми зробили кілька графічних вправ, розшифрували малюнки за кодом. А як тільки дозволяла погода,
ми проводили час у саду, спостерігаючи, як природа оживає навесні, граючись і займаючись.
Ми грали в кодування, нам дуже сподобалися ці ігри. Останній тиждень квітня ми провели дуже активно
 і вже чекаємо травня.

Monika Chłapek – wychowawczyni grupy III/