Przygotowania do wakacji, ostatni tydzień czerwca!

Nadszedł czas pożegnania z przedszkolem i oczekiwania na pierwszy tydzień wakacji!

Od początku tygodnia skupialiśmy się na porządkach, wspólnej zabawie i przede wszystkim na powtarzaniu i utrwalaniu wszystkich ważnych informacji.

Mówiliśmy o wartościach takich jak : szacunek, dobro, współpraca. Rozmawialiśmy o zasadach, o tym jaki powinien być dobry kolega i o tym co może nas czekać w szkole.

Jeden z naszych kolegów miał nam coś bardzo ważnego do przekazania i z pomocą Pani mógł zaprezentować zrobioną przez siebie prezentacje związaną z emocjami !

Otrzymaliśmy w tym dniu również nagrody związane z majową, rowerową akcją!

Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w wakacje i korzystaliśmy z nowych atrakcji w ogrodzie przedszkolnym.

W czwartek przeżyliśmy niezapomniane przygody w trakcie wycieczki do gospodarstwa agroturystycznego “Pod Gruszą”

W tym ostatnim dniu niektórym z nas ciężko było się rozstać, zmiany są nieuniknione jednak najważniejsze żebyśmy zachowali te wszystkie wspólne chwile w sercach i pamięci 🙂