Uroczyste rozdanie nagród w konkursie rodzinnym “Mój pierwszy zielnik”

W piątek 5 listopada br. odbyło się w naszym Przedszkolu  podsumowanie wewnątrzprzedszkolnego rodzinnego konkursu “Mój pierwszy zielnik” wraz z uroczystym wręczeniem dyplomów i nagród.

Pani Dyrektor Przedszkola uroczyście powitała zaproszonych Gości  oraz wszystkie dzieci biorące udział w konkursie.

Rangę konkursu podnieśli swoją obecnością Pan Tomasz Daros- Przewodniczący Rady Dzielnicy I – Stare Miasto oraz Pani Anna Kubieniec – leśnik, którzy również pełnili funkcję jury konkursu. Nasi goście wręczyli naszym Milusińskim  pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz słodkie małe co nieco 🙂

Wszyscy Rodzice dzieci zostali zaproszeni na wystawę prac konkursowych.

Laureatom,  a także wszystkim uczestnikom konkursu i ich rodzicom, raz jeszcze serdecznie gratuluję!

Organizator konkursu:
Joanna Wójcik
……………………………………………………………………………………………………………..
Uwaga!
Szanowni Państwo,
bardzo zależy mi, aby dzieci miały okazję pokazać większemu gronu odbiorców swoje piękne prace konkursowe i zatrzymać je sobie na pamiątkę 🙂  Istnieje zatem możliwość odebrania zielników od wtorku ( 09.11.br.) do środy (10.11.br) w godz. 8:00 – 9:00. Po tym czasie wszelkie prawa dotyczące prac przechodzą na stronę Organizatora.
Z poważaniem,
Joanna Wójcik